Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 04:49 Bu haber 1879 kez okundu
 
TUZLA’DA 90 HAFIZ İÇİN İCAZET MERASİMİ
Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla Müftülüğü ve İsmailağa Derneğinin Katkıları İle Tertip Edilen Merasim Törenine Tuzlalılar Büyük İlgi Gösterdi. Tuzla Muhammed-ül Emin Camisinde Gerçekleştirilen Merasimde Kuran-ı Kerim Ziyafeti Verildi. Çok Sayıda Vatandaş Kuran-ı Kerim Tilaveti Dinledi ve İcazet Törenini Takip Et.
TRABZON Haberi
TUZLA’DA 90 HAFIZ İÇİN İCAZET MERASİMİ

Tuzla’da Bulunan Kuran Kurslarında Hıfzını Tamamlayan 90 Hafız İçin Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla Müftülüğü ve İsmailağa Derneğinin Katkılarıyla İcazet Merasimi Yapıldı.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun, Tuzla Vaizi Hasan Demirci ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

 

Başkan Yazıcı Bir Konuşma Yaparak Türkiye’nin Manevi Değerlerle Kuşatılmış Gençlere İhtiyacı Olduğunu, Bunun Örneklerini 15 Temmuz’da Gördüklerini Söyledi. Sizin En Hayırlınız Kur’an’ı Öğrenen ve Öğreteninizdir.” Hadislerini Anımsattı. “Hocalarımıza, Hafızlarımıza Çok Teşekkür Ediyorum. Kur’an Dinleyenlere ve Çocukların Yetişmesine Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyorum.” İfadelerini Kullandı.

 

Konuşmaların Ardından Hafızlar Kur’an-I Kerim Tilaveti, İlahiler, Kasideler, Tekbir ve Salavatlar Okuduğu Program Hafızlık Belgelerin Dağıtımıyla Son Buldu.

 

Kaynak : Tuzla selam gazetesi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TUZLA’DA, 90, HAFIZ, İÇİN, İCAZET, MERASİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı