Nevzat Çabuk Aday Adaylığına Yeşil Işık Yaktı

31 mart.2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için adaylar sahaya inmeye başladı.

Siyaset Yayın: 03 Kasım 2023 - Cuma - Güncelleme: 03.11.2023 21:40:00
Editör -
Okuma Süresi: 3 dk.
1822 okunma
Google News

31 Mart.2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için adaylar sahaya inmeye başladı.

Şalpazarı Belediye Başkanlığı için Necati Selvitop,un ardından  Metin Günay ve Nevzat Çabuk 'ta aday olacağı konusunda açıklamalara yer vererek ilçede değişim ve yenilik gerektiğini ve buna Nevzat Çabuk olarak hazır olduğunu açıkladı.

Çabuk yaptığı açıklamalarda "Şalpazarılı hemşerilerim karamsarlığa düşmesinler, İlçe Başkanlığı yaptığım dönem gibi elimden gelen özveriyi gösterip Şalpazarında gerekli değişikliği yapacağım dedi.önümüzdeki yerel seçimlerde artık halkın gerçek iradesi belediyeye yansıyacak, ilçemizin arzu ettiği hizmetlere bir bir kavuşacak, bunun için ne gerekiyorsa kararlı bir şekilde yapılacak inşallah dedi.

Şalpazarı'nda Akp Belediye Başkanı olmalı


Çabuk sosyal medya hesabından Şalpazarı' nda Akp Belediye Başkanı olmalı..


İşte o açıklama :
2024 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimde şalpazarı'nda  cumhur ittifakınının adayı bu dönem Ak partiden olması gere kir.

Geçmiş dönemlerde genel seçimlerde  Ak parti'nin ilçede aldığı oy mhp den kat ve kat fazla dedi. 
Yerel seçim yaklaşırken.seçmenlerin genel kanatlerinin  dikkate alınmasının seçim sonuçları açısından etkili olacağı aşikardır "diyerek aday adaylığına ışık yaktı.
Bilindiği gibi 2014’te MHP Refik Kurukız’la 2029’dada Cumhur ittifakı 16 ilçeyi ve Büyük Şehiri Ak partiye bırakmış, Çarşıbaşı ve Şalpazarıda MHP’ye bırakılarak Ak parti aday göstermemiş ve MHP ikinci kez Şalpazarı Belediye Başkanlığını kazanmıştı. 

Şalpazarı Akp ilçe Başkanı Zeki Çabuk 'un abisi olan av. Nevzat Çabuk mevcut Cumhur ittifakı adayının aday olduğu bir İlçede aday adaylığına ışık yakması Cumhur İttifakına zarar vermez mi?

Yılardır Şalpazarı' nda Ankara da Cumhur ittifakı var ancak Şalpazarı 'nda yok dedikodularının doğru olduğunu mu ortaya çıkarıyor.? Önce Zeki Başkanla olan Belediye uyuşmazlığının arkasında Nevzat Çabukmu vardı diye düşünmüyor değiliz.

Şalpazarı' nda  seçmenin kafası adaylar belli olmadan karışmaya başladı. 

Şalpazarı Belediye Başkan aday adaylığına ışık yakan Avukat Nevzat Çabuk 'un Cumhur ittifakı adayı olamaması durumunda başka partilerden yada bağımsız aday olacağı söylentileri kulaktan kulağa dolaşıryor... eski Belediye Başkanı Fehmi Cengizle birlikte aynı söylemleri kullanan Nevzat Çabukun cevabını merakla bekliyor kendisine ve diğer adaylara hayırlı olsun diyoruz.

Yorumlar (0)