Sayvançatak Köyü Eğitim İçin Buluştu

Merkezi Üsküdar Kirazlıtepe' de bulunan Sayvançatak Köyü Derneği 31 Yılını kutladı.

Yayın: 21 Ocak 2024 - Pazar - Güncelleme: 21.01.2024 11:33:00
Editör -
Okuma Süresi: 3 dk.
1211 okunma
Google News

Üsküdar Kirazlıtepe 'de bulunan Trabzon ili Şalpazarı ilçesi Sayvancatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 31 yılı için eğitime katkı gecesi düzenledi.

Sunumunu usta sunucu ve organizatör ayrıca Trabzon ili Şalpazarı ilçesi Sayvancatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yanık'ın sunduğu eğitime destek gecesine yoğun bir katılım olurken doyasıya horon da oynandı.

Gecede Karadeniz Kültürüne hizmet eden bir birinden değerli kemençe ve ses sanatçıları sahne aldı.

 

Üsküdar Çengelköy Mehmet Çakır Spor Kompleksinde gerçekleşen gecede Siyaset ve Stk Başkanlarının yanı sıra mahalle Muhtarlarıda yer aldı.

TÜRKMEN BEYİ AYAKTA KARŞILANDI..

 

Üsküdar Belediye Başkanı ve 3. kez Üsküdar Belediye Başkanı adayı gösterilen Hilmi Türkmen'in seçim stardını Sayvançatak Köyü Derneğinin düzenleği eğitime katkı gecesinde vermiş oldu.

 

Sayvançatak Köyü Dernek Gecesine katılan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen bugün yoğun bir gün geçirdik ,bir çok arkadaşlarımız dinlenmeye giderken ben hemşerilerim ile bu muhteşem gecede sizlerin arasına geldim bu vesile ile seçim startını vermiş olalım dedi.

 

KURUKIZ TÜRKMEN BEYİ HİLMİ TÜRKMEN'E SAHİP ÇIKALIM

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Şalpazarı Belediye Başkanlığı için 3 .dönem belediye başkan adayı olarak Bilge liderimiz Devlet Bahçeli ve Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ilçeme hizmet için Cumhur ittifakı adayı olarak aday gösterildik ,ilçem için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz .

 

PİRİNÇLER OSMANCIK BELEDİYESİNDEN

 

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Sayvançatak Köyü Dernek Gecesinde Kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Sayvançatak Köyü Derneğinin Ramazan Ayında açtığı aş evi için gerekli bakliyatı karşılayacağını söyledi.

 

Sayvançatak Köyü derneğinin düzenlediği Eğitime Katkı Gecesine Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Sancaktepe Belediyesi Başkan vekili Haşim İskender ,Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ŞAL-FED Genel Başkanı Ömer Karad , Karadeniz,İTÜ Öğretim üyesi Hacer Yıldız Atar, Stk Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve Muhtar Adaylarının yanı sıra horon sevdalıları ,eğitim sevdalıları katıldı.

 

Yorumlar (0)