Şalpazarı Millet Bahçesi Çok Sevildi

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız büyük yatırımlarla hayata geçirdiği Millet Bahçesi, hafta sonu ve hafta içi  vatandaşların akınına uğruyor.

Şalpazarı Yayın: 06 Haziran 2024 - Perşembe - Güncelleme: 06.06.2024 12:22:00
Editör -
Okuma Süresi: 2 dk.
625 okunma
Google News

 

 

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız büyük yatırımlarla hayata geçirdiği Millet Bahçesi, hafta sonu ve hafta içi  vatandaşların akınına uğruyor. Geniş yeşil alanları, modern donanımları ve sunduğu sosyal olanaklarla dikkat çeken Millet Bahçesi, her yaştan insanın keyifli vakit geçirdiği bir yer haline geldi.

 

Çocuk oyun parkları, piknik alanları ile ailelerin hafta sonu tercih ettiği başlıca mekânlardan biri olan Şalpazarı Millet Bahçesi, ziyaretçilerine doğayla iç içe bir deneyim sunuyor. Özellikle çocuklar, oyun parklarında eğlenceli anlar yaşarken, yetişkinler Yeşil manzarasıyla temiz havanın tadını çıkardı.

 

Millet Bahçesi'nin, Şalpazarı hatta Beşikdüzü ve Çevre ilçeler tarafından çok sevildiğini söyleyen Başkan Kurukız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: "Yöneticiliğin en güzel tarafı; yaptığın hizmetin vatandaşlarımız tarafından benimsenmesi, kullanılması ve ilgi gösterilmesidir.

 

Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti... Biz bizden sonraki nesillerde eserlerimizle anılmak isteriz, kinimizle değil. Yaptığımız ve henüz yüzde doksanı tamamlanan MİLLETİN BAHÇESİNE gösterdiğiniz alakaya teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

 

Millet Bahçesi'nin hafta sonu yoğunluğu, Şalpazarı ilçesinin sosyal yaşamına katkı sağladığını ve halkın bu projeyi benimsediğini bir kez daha kanıtladı. Önümüzdeki günlerde de çeşitli etkinlikler ve aktivitelerle zenginleşecek olan Millet Bahçesi, Şalpazarı ilçe sakinlerinin vazgeçilmez uğrak yeri olmaya devam edecek.

Video
Yorumlar (0)