Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 17:40 Bu haber 1538 kez okundu
 
Necati Selvitop Tartışmalara Noktayı Koydu
İstanbul Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekilleri Aday adayı Necati Selvitop tartışmalara noktayı koydu.
SİYASET Haberi
Necati Selvitop Tartışmalara Noktayı Koydu

Bölgenin sevilen sanatçısı Çayan Hüseyin tarafından sosyal medyada paylaşılan açıklama sonrasında tartışmalar başlamıştı  .

 

 

Bu tartışmalara Necati Selvitop açıklama yaparak değim yerinde ise noktayı koydu . 

 

Selvitop açıklamasında benim Federasyon ve Derneklerden bir isteğim şimdilik olmadı  Stk 'ları siyasete alet etmek istemedim dedi..

İşte Selvitop' un açıklaması :

Sayın Başkanlarımız Değerli Yorumcularimiz Şimdi gördüm okudum Çayan Hüseyin Kardeşimiz bir yorumda bulunmuş İyi niyetle yatigini ancak biraz sitemkar davranmış benim böyle bir talebim olmamıştır.Derneklerimizdende böyle bir talebim olmamıştır. Biz bir aileyiz biz bir bütünüz. Hepinize teşekkür ediyorum. Ne fedarasyonumuzu nede derneklerimizi siyasete sokmak gibi bir niyetim olamaz olmamalıdır. Ancak gerek Fedarasyonumuz.Gerekse Derneklerimizin Başkan ve yöneticileri şahsımı arayarak tebrik edebilirler.bir siyasi partinin adaylık açıklaması bir stk çatısı altında olmaz yapılamaz bunu ne teklif ederim nede kabul ederim.oyle bir şey olsa ve yapsaydım. Mensubu olduğum ve koordinatorlugunu yaptığım Türkiye Şehit Aileleri Derneği Genel Merkezinde yapardim.buda etik deyil Arkadaşlar bu tür kısır cekismelerle sürece zarar vermemenizi bireysel olarak gerek facebook gerek twitter ile gerekse integram dan paylaşım yaparak gerekse tanıdığınız Anadolu yakası teşkilat mensuplarına beni tercih etmelerini temayül yoklamasinda yazmalarını söyleyebilirsiniz. İnşallah sıralamaya girersek Federasyonumuzla derneklerimizle degerlerimizle biraraya gelir bir yol haritası çizeriz Sayın Sayala sayın Hüseyin Beye Sayın Erol Yanık beye emeği geçen soran soruşturan tebrik eden etmeyen bundan sonra edecek ve katkı sunacak herkese teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum Allah Bizleri Mahcup etmesin yolumuz açık Bu sefer tamamdır. Zafere az kaldı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Necati, Selvitop, Tartışmalara, Noktayı, Koydu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı