Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:23 Bu haber 1107 kez okundu
 
İyi Parti Küskünlerin Partisi mi?
SİYASET Haberi
İyi Parti Küskünlerin Partisi mi?

 

Şalpazarı genelinde Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde siyaset yapan parti merkezlerini tek tek ziyaret ederek kısa da olsa seslerine kulak verdik.

 

 

İyi Parti küskünler partisi mi, küstürülenler partisi mi? 

 

 

Şalpazarı İyi Parti İlçe Başkanı Pirağa Yaşar ile İlçe ve ülke gündemini konuştuk.

 

 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Genel seçim öncesi İlçe nabzını kontrol ettik..

 

Pirağa Yaşar Acısu Hıdırellez ve bahar şenliği sonrasında İyi Parti Şalpazarı sayfasında yaptığı sert açıklamaları sorduk.

 

Yaşar Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığım döneminde birlikte dağ bayır çalıştık, sonraki sürecimiz de mensubu olduğum partiyi eleştirdiğim için telefona gelen bir mesaj sonrasında ihraç edildim.

 

İhraç edildikten sonra İyi partiye geçerek kaldığım yerden ilçem için çalışmaya ekip arkadaşlarımla başladım.

 

-İyi Parti için küskünler Partisi denilmekte sorumuza gülerek '' Evet bir çok kesim bu sözler ve Görüşünü kaça sattın demekte, ben görüşümü satmadım, bizi küstürdüler bizde kendimize yakın htiğimiz, ideolojik olarak yakın gördüğüm Parti teşkilatının İlçe başkanlığını yapmaktayım "dedi.

 

Acısu olayı ise aslında Sis Dağı Yaylasında Sarıkamış Şehitleri proğramında başladı, ben o dönemde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız 'ı aradım.

 

Acısu Hıdırellez Bahar Bayramı Şenliği öncesinde diğer İlçe Başkanlarına davet geldiği ancak bize gelmedi, Yönetimde arkadaşlarımız olaya tepki koydu ama biz Acısu bizim şenliğimiz gideceğiz diyerek Acısu' ya gittik"dedi. 

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör: Fatih Muhcu
Etiketler: İyi, Parti, Küskünlerin, Partisi, mi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı