Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 15:33 Bu haber 793 kez okundu
 
Fidanbaşı Mahallesinde Yangın, Yine İtfaiye Yok
Yazmaktan Utanır Olduk Trabzon Büyükşehir Belediyesi aylar önce Şalpazarı'nda itfaiyenin kurulacağını açıklamasına rağmen hala bu konuda adım atılmadığı görülüyor. Her yangın haberinde, Şalpazarı'nda itfaiye olmadığından ve itfaiye Vakfıkebir'den geç geldiğinden dolayı yangın söndürülemedi yazmaktan biz utanıyoruz ey Büyükşehir Belediyesi !..
ŞALPAZARI Haberi
Fidanbaşı Mahallesinde Yangın, Yine İtfaiye Yok

Şalpazarı'na bağlı Fidanbaşı Mahallesi'nde Kadem Baltaya ait ev yanarak kül oldu. Şalpazarı ilçemizde hala itfaiye olmadığından araç Vakfıkebir ilçesinden geldi. Geldi gelmesine ancak itfaiye aracı Fidanbaşı'na ulaşana kadar ev harap oldu.

Vatandaşların Tepkisini Çekiyor

Şalpazarı'nda hala itfaiye aracı olmaması vatandaşların büyük tepkisini çekiyor. Bu yüzden ilçede çıkan yangınları söndürmek çoğunlukla mümkün olmuyor. Fidanbaşı'ndan bir vatandaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Köyümüz sakinlerinden Kadem Balta'nın evi yanarak kullanılmayacak hale geldi. Ölü ve yaralı olmaması bizi sevindirdi. Devletimizin lüks itfaiyesi var ama hiçbir işe yaramıyor. Vakfıkebir'den gelene kadar her şey olup bitti zaten."

 

Yazmaktan Utanır Olduk

Trabzon Büyükşehir Belediyesi aylar önce Şalpazarı'nda itfaiyenin kurulacağını açıklamasına rağmen hala bu konuda adım atılmadığı görülüyor. Her yangın haberinde, Şalpazarı'nda itfaiye olmadığından ve itfaiye Vakfıkebir'den geç geldiğinden dolayı yangın söndürülemedi yazmaktan biz utanıyoruz ey Büyükşehir Belediyesi !..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fidanbaşı, Mahallesinde, Yangın,, Yine, İtfaiye, Yok, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı