Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 05:56 Bu haber 3862 kez okundu
 
Afrin'de Yaralanan Beşikdüzülü Polisin Sağlık Durumu İyi
Afrin'de yaralanan Beşikdüzü'lü polis memuru Burhan Oğuzhan'ın oğlu Uzman Çavuş Sezer Oğuzhan'ın sağlık durumu çok şükür iyi.
TRABZON Haberi
Afrin'de Yaralanan Beşikdüzülü Polisin Sağlık Durumu İyi

Afrin'de yaralanan Beşikdüzü'lü polis memuru  Burhan Oğuzhan'ın oğlu Uzman Çavuş Sezer Oğuzhan'ın sağlık durumu çok şükür iyi.

 

"Zeytin Dalı Harekâtı' kapsamında 01 Mart 2018 tarihinde Afrin’de icrâ edilen operasyonlar esnasında teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan 13 askerimizden biri olan Beşikdüzü'lü Jandarma Komando Uzman Çavuş Sezer Oğuzhan ve yaralı diğer askerlerimiz ambulanslarla Hatay'daki hastanelere kaldırıldığı bildirilmişti.

 

AİLESİ HAYAT'A GİTTİ

 

Afrin kırsalında, güvenlik güçleri ile PYD/YPG'li teröristler arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede tedavisi devam eden Kahramanımız Sezer Oğuzhan'ın ailesi ve yakınları (anne-babası, kardeşi, amcaları ve halası) onun yaralandığı haberini alır almaz Hatay'a hareket ettiler.

 

Beşikdüzü İlçesi Kalegüney Mahallesi'nden Giresun Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Burhan Oğuzhan'ın oğlu olan Sezer Oğuzhan'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Bizim de Kayınçomuzun oğlu olan ve birkaç gün önce, operasyonlara katılmak için İzmir Bornova'dan Afrin'e giden Jandarma Komando Uzman Çavuş Sezer Oğuzhan'a ve yaralanan diğer askerlerimize geçmiş olsun dileklerimizle Allah'tan acil şifâlar diliyoruz.

9 KAHRAMANIMIZ ŞEHİT OLDU

Genelkurmay Başkanlığı, aynı gün bölgede teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerimizin de şehit olduğu bilgisini paylaşmıştı. Şehit olan Kahramanlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize, silahlı kuvvetlerimize ve güvenlik güçlerimize sabır ve metânet diliyorum.

Şehitlerimizin Ruhları Şâd Olsun. Rabbim, tüm Mehmetçiklerimizin yâr ve yardımcısı olsun. Cenâb-ı Hakk devletimizi, milletimizi, memleketimizi her türlü terör belâsından muhâfaza buyursun. Hâinleri, kahhâr ismi şerîfi hürmetine kahru perişan eylesin.

Her türlü hîle ve tuzaklarını kendi başlarına ilgâ eylesin. Milletimizi, memleketimizi, ordumuzu, yurdumuzu her türlü tehlikelerden muhâfaza buyursun. - Âmîn, Âmîn, Âmîn - Mithat Güdü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afrin'de, Yaralanan, Beşikdüzülü, Polisin, Sağlık, Durumu, İyi,
Yorumlar
Haber Yazılımı